Syndikovat obsah Právní rádce
PravniRadce.iHNed.cz
Aktualizace: před 38 min 38 sek

Boj proti firmám z daňových rájů sílí. Tajemné podniky přicházejí o bankovní účty

16 hod 24 min starý
Celosvětový boj proti daňovým rájům nabírá na intenzitě. Do globální výměny informací pro daňové účely se zapojí i země tradičně považované za daňové ráje. Pro firmy, které tam sídlí, začíná být obtížné zřídit si v evropských zemích třeba bankovní účet. Společností ovládaných z daňových rájů kvůli tomu ubývá.
Kategorie: ČR, Souhrn

Právníci (zatím) neumí psát stavební smlouvy, říká odborník na stavební právo Lukáš Klee

Čt, 09/13/2018 - 15:37
Lukáš Klee působí na pomezí dvou oborů - práva a stavebnictví. V současné době vydává již druhou edici publikace o mezinárodním smluvním stavebním právu, zabývá se mezinárodními smluvními standardy FIDIC a také pomáhá vytvářet české stavební standardy.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení