CTP má v Ostravě plno, park slaví patnáctileté výročí

Logistika - iHned - 7 hod 53 min starý
Do ostravského CTParku přišly další dvě firmy a stávající nájemce rozšířil své prostory. Areál je nyní kompletně obsazen, hlásí developer a správce CTP. Průmyslový a logistický park letos slaví 15 let existence.
Kategorie: ČR, Souhrn

Začala soutěž start-upů v balíkové logistice, hledá nová řešení a synergie

Moderní řízení - iHned - 8 hod 13 min starý
Soutěž na téma vytváření synergií mezi balíkovou logistikou, automobilovým průmyslem a start-upy vyhlásily Volkswagen Užitkové vozy a Hermes Logistik. Soutěž Future Logistics Challenge probíhá s podporou start-upového akcelerátoru betahausX a potrvá zhruba čtyři měsíce.
Kategorie: ČR, Souhrn

Začala soutěž start-upů v balíkové logistice, hledá nová řešení a synergie

Logistika - iHned - 8 hod 13 min starý
Soutěž na téma vytváření synergií mezi balíkovou logistikou, automobilovým průmyslem a start-upy vyhlásily Volkswagen Užitkové vozy a Hermes Logistik. Soutěž Future Logistics Challenge probíhá s podporou start-upového akcelerátoru betahausX a potrvá zhruba čtyři měsíce.
Kategorie: ČR, Souhrn

Velkoměsta jsou stále nepřátelštější k vozidlům se spalovacím motorem. Řešením může být hybridní pohon

Logistika - iHned - 9 hod 32 min starý
Výrobce automobilů Ford uskutečnil v britském hlavním městě Londýně dvanáctiměsíční studii s cílem zjistit, do jaké míry mohou dodávková vozidla s hybridním elektrickým pohonem přispět ke zlepšení ovzduší. Výsledky studie ukázaly, že větší část jízd bylo možné uskutečnit na elektrický pohon.
Kategorie: ČR, Souhrn

Richard Endl vedoucím obchodu pro transport v DHL Supply Chain

Moderní řízení - iHned - 14 hod 32 min starý
Do nově vytvořené funkce vedoucí obchodu pro transport DHL Supply Chain, předního poskytovatele logistických řešení v České republice, byl jmenován Richard Endl. Hlavní náplní jeho práce bude získávat nové zákazníky, rozšiřovat portfolia služeb současných klientů a usilovat o maximální synergii a zefektivnění přeprav.
Kategorie: ČR, Souhrn

VMware kupuje společnost Avi Networks

Moderní řízení - iHned - 14 hod 57 min starý
Společnost VMware oznámila úmysl převzít společnost Avi Networks, která je předním světovým poskytovatelem multicloudových aplikačních služeb. S využitím jednotné základní architektury budou VMware a Avi Networks moci nabízet jedinou kompletní softwarově definovanou síťovou platformu na trhu pokrývající všechny vrstvy od L2 po L7 pro moderní multicloudová prostředí.
Kategorie: ČR, Souhrn

V Děčíně vyrostla nová vlečka, Ryko díky ní zvýší výrobní kapacitu

Logistika - iHned - Po, 07/15/2019 - 09:41
Železniční opravárenská firma Ryko buduje novou nákladní vlečku, jednu mála nových vleček v Česku. Investice do čtyř kolejí o délce téměř jeden kilometr dosahuje zhruba 20 milionů korun. Firma tak navýší délku stávající nákladní vlečky o 30 procent na téměř sedm kilometrů s celkovou kapacitou 400 nákladních vozů. První polovinu vlečky uvedla Ryko do zkušebního provozu tento týden.
Kategorie: ČR, Souhrn

Námořní přeprava trpí nízkými tarify, Maersk hledá řešení v logistice

Logistika - iHned - Po, 07/15/2019 - 09:17
Rejdaři hledají cesty k návratu do ziskovosti ve svém oboru, který trpí nízkými přepravními tarify. Také rejdařství Maersk se zaměřuje na nové možnosti, jak rozšířit své podnikání a cílí na investice do logistických center a skladů.
Kategorie: ČR, Souhrn

Clarios otevřel v Česku nové distribuční centrum, řeší jím rostoucí poptávku po bateriích

Logistika - iHned - Po, 07/15/2019 - 08:09
V Plazech u Mladé Boleslavi otevřela společnost Clarios nové distribuční centrum. Výrobce baterií, dříve známý jako Johnson Controls Power Solutions, využije areál s plochou 22 100 čtverečních metrů skladových a 1300 čtverečních metrů kancelářských prostor jako nové centrum pro stále rostoucí trh ve východní Evropě.
Kategorie: ČR, Souhrn

Zkrácení pracovní doby by uvítala většina zaměstnanců

Moderní řízení - iHned - Ne, 07/14/2019 - 05:30
Většina pracujících ve směnném režimu by brala kratší pracovní dobu při zachování stejného objemu práce i platu. Třetina z nich si však není jistá, zda by to zvládla. Potvrdil to průzkum společnosti Déhora.
Kategorie: ČR, Souhrn

Panattoni staví na Slovensku. Nový logistický park u Košic obslouží i sousední země

Logistika - iHned - Pá, 07/12/2019 - 12:13
Poblíž letiště v Košicích na Slovensku vznikne nová průmyslová zóna. Developer Panattoni Europe tam na pozemcích o celkové rozloze 75 tisíc čtverečních metrů vybuduje logistické haly se skladovací plochou 36 tisíc čtverečních metrů.
Kategorie: ČR, Souhrn

Zuzana Záhorová a Nikoloz Bolkvadze posílili tým pro český trh společnosti Facebook

Moderní řízení - iHned - Pá, 07/12/2019 - 08:00
Varšavská kancelář firmy Facebook posílila tým pro český trh. Do středoevropské centrály sociální sítě přišli Zuzana Záhorová na pozici Client Partner a Nikoloz Bolkvadze na pozici Agency Partner. Na starosti budou mít Česko a Slovensko.
Kategorie: ČR, Souhrn

Barometr DHL předpovídá mírný pokles světového obchodu. Postižena je zejména letecká a námořní přeprava

Logistika - iHned - Čt, 07/11/2019 - 13:28
V příštích třech měsících by mělo dojít k mírnému poklesu světového obchodu. Naznačuje to poslední barometr globálního obchodu DHL. Pokles předpovídá poprvé od svého uvedení v lednu 2018.
Kategorie: ČR, Souhrn

Konvenční přijímací pohovor není dostatečnou metodou pro výběr zaměstnance

Moderní řízení - iHned - Čt, 07/11/2019 - 08:05
Konvenční pracovní pohovory jsou na odhadnutí kvalit kandidátů nedostatečnou metodou. Uchazeči používají natrénované odpovědi a personalisté mají sklon vybírat adepty, kteří na ně udělají dojem, namísto těch, co mají reálně největší celkový potenciál. Dle expertů z personální agentury Grafton Recruitment by se měli pracovníci náboru více zaměřit na měkké dovednosti uchazečů anebo si vyzkoušet jejich schopnosti přímo v praxi.
Kategorie: ČR, Souhrn

Ramon Planas a Lenka Kotrbatá manažerskými posilami společnosti NEECO Global ICT Services

Moderní řízení - iHned - Čt, 07/11/2019 - 07:45
Společnost NEECO Global ICT Services, poskytovatel řešení v oblasti informačních technologií a systémové integrace, rozšířila svůj manažerský tým. Hlavní součástí růstu společnosti bude posílená marketingová strategie, která umožní další rozvoj společnosti na klíčových světových trzích.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení