Země V4 postaví vysokorychlostní železnici. Spojí Budapešť, Bratislavu, Brno a Varšavu

Logistika - iHned - 2 hod 23 min starý
Ministři dopravy nebo jejich zástupci ze čtyř středoevropských zemí včetně České republiky na schůzce v Bratislavě podpořili projekt propojení České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska vysokorychlostní železnicí. Po jednání to řekl slovenský ministr dopravy Arpád Érsek. Vysokorychlostní trať označil za prioritu i český ministr Vladimír Kremlík, který se schůzky zúčastnil. Ministři se také vyslovili proti krácení peněz na silniční infrastrukturu v příštím rozpočtovém období EU.
Kategorie: ČR, Souhrn

Logistický obr UPS otevře u pražského letiště nové skladové centrum. Je součástí miliardových investic po zamítnutí akvizice TNT

Logistika - iHned - Po, 05/20/2019 - 13:56
Jedna z největších logistických firem světa, americká UPS, postaví u Letiště Václava Havla Praha nové logistické centrum. Zvažuje, že by sem přesunula i své regionální vedení pro střední a východní Evropu. Investice je součástí plánů na výrazné rozšíření evropské sítě. Ten společnost oznámila krátce poté, co jí před šesti lety Evropská komise nedala povolení k akvizici nizozemského konkurenta TNT. Soud EU ale nedávno oznámil, že rozhodnutí komise bylo chybné a UPS může žádat o miliardovou nápravu.
Kategorie: ČR, Souhrn

EP Logistics patřící pod holding EPH Daniela Křetínského kupuje německého železničního dopravce Locon

Logistika - iHned - Po, 05/20/2019 - 13:32
EP Logistics International, která je stoprocentní dceřinou firmou Energetického a průmyslového holdingu (EPH) ovládaného miliardářem Danielem Křetínským, uzavřela dohodu o převzetí německého železničního dopravce Locon Logistik & Consulting AG. EPH to oznámila na svém webu, cenu obchodu nesdělila.
Kategorie: ČR, Souhrn

Andrej Danko a Zach Anderson posilují vrcholový management startupu productboard

Moderní řízení - iHned - Po, 05/20/2019 - 06:15
Český startup productboard, nabízející nástroj pro produktový management, má nové členy nejužšího vedení. Na pozici Vice President of Product nastoupil Andrej Danko, místo Vice President of Customer Success & Growth obsadí Zach Anderson. Andrej i Zach během své kariéry nasbírali bohaté zkušenosti z technologického sektoru. Jejich úkolem bude zajistit růst startupu pomocí rozvoje produktů, automatizace a řízení zákaznické podpory.
Kategorie: ČR, Souhrn

Mezinárodní den balíků přinese 25. května geocachingovou hru

Logistika - iHned - Pá, 05/17/2019 - 12:40
Do České republiky přichází Mezinárodní den balíků, který od roku 2015 pořádá balíkový dopravce GLS. Smyslem akce je připomenout široké veřejnosti význam balíků a jejich přepravy po celém světě.
Kategorie: ČR, Souhrn

Vědci jsou novodobými tovaryši, kteří vyjíždí do světa na zkušenou. A někteří se vracejí

Moderní řízení - iHned - Čt, 05/16/2019 - 22:00
Vědci jsou novodobými tovaryši, kteří vyjíždí do světa na zkušenou. Jak probíhá jejich "školení" na prestižních univerzitách a co je přimělo vrátit se domů?
Kategorie: ČR, Souhrn

V Praze se sešly špičky bilionového obalářského byznysu. Poprvé se tu udílely ceny za nejlepší obalová řešení světa

Logistika - iHned - Čt, 05/16/2019 - 15:14
V obalech se každoročně protočí kolem bilionu dolarů. Jde tak o významný byznys, jehož špičky se letos sešly v české metropoli, kde tento týden poprvé v historii probíhá zasedání Světové obalové organizace WPO spojené s předáváním cen WorldStar Packaging Awards za nejlepší obalová řešení. Z 319 oceněných exponátů jich je z Česka 14. Podívejte se, jak vypadají.
Kategorie: ČR, Souhrn

Bronislav Kvasnička novým CEO agentury Wunderman Praha

Moderní řízení - iHned - Čt, 05/16/2019 - 06:55
Marketingová agentura Wunderman Praha má nového CEO. Stal se jím Bronislav Kvasnička. Vystřídá tak Evžena Drtinu, který v této funkci působil dvacet let.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení