Syndikovat obsah Logistika
Logistika.iHNed.cz
Aktualizace: před 52 min 1 sek

Dachser spouští výzkum ve firemní laboratoři při Fraunhoferově institutu

Pá, 10/20/2017 - 10:01
Logistická společnost Dachser uzavírá partnerství v oblasti výzkumu s prestižním německým Fraunhoferovým institutem pro tok materiálu a logistiku IML. Experti ze společnosti Dachser a vědci německého Fraunhoferova institutu IML tak nyní společně pracují na výzkumných a vývojových projektech.
Kategorie: ČR, Souhrn

DB Schenker chce poblíž Ostravy postavit obří multimodální logistické centrum

Čt, 10/19/2017 - 08:56
V ostravské strategické průmyslové zóně v Mošnově na Novojičínsku by mělo vzniknout nové logistické centrum společnosti DB Schenker. Do roku 2023 by tu ve čtyřech etapách mělo vzniknout 155 tisíc čtverečních metrů skladovacích ploch a železniční překladiště.
Kategorie: ČR, Souhrn

Amazon chce nabrat 2500 sezonních pracovníků. Budou pomáhat při naskladňování, balení a expedici vánočních objednávek

Čt, 10/19/2017 - 06:30
Amazon před Vánoci spustil nábor 2500 zaměstnanců. Sezonní zaměstnanci budou pomáhat při naskladňování, balení a expedici vánočních objednávek. V Česku pro amerického internetového prodejce aktuálně pracuje pět tisíc lidí.
Kategorie: ČR, Souhrn

Amazon chce nabrat do svých skladů v USA menší město. Nedostatek brigádníků ale zvyšuje mzdy, i v Česku

St, 10/18/2017 - 13:21
Největší americký e-shop pro letošní předvánoční nákupní špičku nabere do svých distribučních center ve Spojených státech 120 tisíc lidí, tedy o něco více, než je například celková populace Liberce. Sezónní pracovníky nabírají i čeští obchodníci. Nedostatek lidí bez práce ale vede ke zvyšování mezd.
Kategorie: ČR, Souhrn

KFC rozšiřuje po Praze a Plzni rozvoz jídla i do Brna. Doručování plánuje také McDonald's

St, 10/18/2017 - 12:00
Řetězec s rychlým občerstvením KFC začíná doručovat jídlo ze svých restaurací po Praze a Plzni i v Brně. Spolupracuje při tom s kurýrním start-upem DoDo. Čas doručení slibuje průměrně do půl hodiny. McDonald's předpokládá, že příští rok spustí rozvoz jídla ve spolupráci s aplikací UberEats.
Kategorie: ČR, Souhrn

České firmy spustily ve třetím největším tureckém městě Izmir ambiciózní projekt chytré dopravy

St, 10/18/2017 - 08:48
Společnosti Cross Zlín a AŽD Praha oficiálně ukončily a předaly projekt řešení chytré dopravy tureckému městu Izmir, v jehož aglomeraci žijou přes čtyři miliony obyvatel. Díky tomu se například cesta z letiště do centra zkrátila o polovinu. Instalované technologie měří a vyhodnocují hustotu dopravy, zaznamenávají dopravní přestupky nebo sledují volná parkovací místa a řidiče pomocí informačních tabulí navádějí na parkoviště.
Kategorie: ČR, Souhrn

Česko a Bulharsko jsou pro automobilový průmysl nejlepší lokality ve střední a východní Evropě

Út, 10/17/2017 - 13:13
Česká republika patří zejména díky své poloze, dostupnosti, levným cenám elektřiny a stabilním mzdám ke dvěma nejvýhodnějším lokalitám pro firmy z automobilového průmyslu. Ukázala to studie poradenské společnosti Colliers.
Kategorie: ČR, Souhrn

V řízeném skladu G-Ware budou pracovat roboti od Universal Robots

Út, 10/17/2017 - 12:25
Dodavatel softwaru pro logistiku a výrobu, společnost Sape Technology, dnes na odborné konferenci v Mladé Boleslavi představila G-Ware warehouse, řešení pro automatizaci skladových procesů. V rámci partnerství s firmou Universal Robots jsou součástí jejich systému řízeného skladu kolaborativní roboti. Řešení by mělo přinést vyšší efektivitu a přesnost skladových operací napříč odvětvími.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení