Syndikovat obsah Logistika
Logistika.iHNed.cz
Aktualizace: před 12 min 57 sek

AWT přepřahá na přepravu aut a chemických výrobků

54 min 6 sek starý
Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, reaguje na ukončení těžby uhlí v Dole Paskov, snižuje závislost na přepravách uhlí po železnici a navyšuje počet přeprav v segmentech automotive či chemie. „Chceme se stát předním dopravcem automobilů v Evropě,“ říká Arkadiusz Olewnik, generální ředitel skupiny AWT.
Kategorie: ČR, Souhrn

Češi se bojí nakupovat v zahraničích e-shopech

Po, 06/26/2017 - 14:17
Jen pět procent Čechů nakoupí alespoň jednou ročně na zahraničním e-shopu. Větší nedůvěru mají v EU už jen Poláci.
Kategorie: ČR, Souhrn

Obří logistické centrum pro Mercedes Benz staví DB Schenker na ostrově

Po, 06/26/2017 - 10:48
Logistická společnost DB Schenker a provozovatel přístavu Duisburger Hafen položili základní kámen logistického centra v přístavu v německém Duisburgu. V hale o rozloze 100 tisíc metrů čtverečních plánuje DB Schenker konsolidovat, balit a rozesílat komponenty pro výrobu a náhradní díly pro dodávky Mercedes Benz.
Kategorie: ČR, Souhrn

Raben otevřel nový sklad pro alkohol a čokoládu. Speciální systém naloží náklad do kamionu do 7 minut

Čt, 06/22/2017 - 14:15
Logistická společnost Raben začíná stěhovat svou hořovickou pobočku do nedalekého nového skladu na D5, který se stal největší halou, jež firma v Česku využívá. Skladovat se zde bude z velké části alkohol, proto jsou uvnitř složitá bezpečnostní opatření. Další specialitou je řetězový nakládací systém, který umožní naložení či vyložení kamionu v řádu jednotek namísto desítek minut.
Kategorie: ČR, Souhrn

Bosch se mění v chytrou továrnu. Nasazuje automatické tahače a rozšířenou realitu

Čt, 06/22/2017 - 14:02
Jihlavský závod společnosti Bosch Česká republika představil technologické novinky na cestě k Průmyslu 4.0. Vedle dvou autonomních vozíkových tahačů, které tu zavážejí výrobu a odvážejí hotové produkty, také rozšířenou realitu pro sledování stavu strojů a prediktivní údržbu.
Kategorie: ČR, Souhrn

Jungheinrich vstupuje razantněji do technologie li-ion. Nabízí vlastní baterie s 5letou zárukou

Čt, 06/22/2017 - 12:35
Německý koncern Jungheinrich začal na všechny li-ion baterie vlastní výroby, které nabízí u 90 procent svých vozíků, nabízet pětiletou záruku, respektive záruku na 10 tisíc motohodin.
Kategorie: ČR, Souhrn

Kapsch chce prodat státu mýtný systém v Česku. Vyřešilo by to možné problémy s 30miliardovým tendrem, tvrdí firma

St, 06/21/2017 - 09:24
Společnost Kapsch chce prodat státu svůj mýtný byznys v Česku. Stát by tím ztratil závislost na externím správci mýta. Cenu firma odmítla komentovat.
Kategorie: ČR, Souhrn

Průmyslová výstavba v Česku roste a přitahuje investory. Podporují ji e-shopy i dokončení dálnice D8

Út, 06/20/2017 - 22:00
Zájem o průmyslové nemovitosti v Česku láme rekordy. Developeři staví stále více skladů a hal. Česko těží ze sousedství s Německem. Právě v blízkosti hranic vzniká velké množství nových areálů. Výstavba průmyslových areálů láká investory. Ti doufají ve vyšší výnos, než jim přináší administrativní budovy či obchodní centra.
Kategorie: ČR, Souhrn

Už nebudeme živit Kapsch a zpoplatníme další silnice první třídy, říká ministr Ťok

Út, 06/20/2017 - 17:42
Vypsání tendru na výběr mýtného trvalo ministerstvu dopravy de facto pět let. Ministr Dan Ťok tvrdí, že při jeho příchodu nebylo k vypsání tendru navzdory proklamacím jeho předchůdců prakticky nic připravené. Ťok plánuje zpoplatnit další silnice první třídy, celkem 900 kilometrů. Jde zejména o silnice používané jako objízdné trasy ke stávajícím dálnicím.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení