Syndikovat obsah Logistika
Logistika.iHNed.cz
Aktualizace: před 14 min 15 sek

Kyberzločinci útočí na firmy stále častěji. Ztráty během příštích pěti let dosáhnou 5,2 bilionu dolarů

3 hod 36 min starý
Kyberkriminalita se stává vážnou hrozbou pro firmy v průmyslu i dopravě. Společnosti po celém světě utrpí v následujících pěti letech ztrátu 5,2 bilionu USD, kterou bude tvořit ušlý zisk a další náklady spojené s kyberútoky, pokud do svých obchodních modelů nezačlení odpovídající ochranná opatření, uvádí nová zpráva poradenské společnosti Accenture.
Kategorie: ČR, Souhrn

Ministerstvo připravuje zákon, který mu pomůže zvýšit cenu mýtného až o polovinu pomocí poplatků za hluk a ekologii

5 hod 2 min starý
Každý den projede Českem více než 50 tisíc kamionů. V posledních letech roste podíl především těch ze zahraničí, pro které jsou tuzemské silnice levnější než v jiných státech. Podle nejnovější zprávy Centra ekonomických a tržních analýz patří náklady na mýto a pohonné hmoty v Česku k vůbec nejnižším v Evropě. Do budoucna by se to mohlo změnit.
Kategorie: ČR, Souhrn

Vyrůstají nové rychlodobíjecí stanice pro elektromobily. U svých restaurací je buduje i McDonald's

Čt, 04/18/2019 - 12:05
Další rychlodobíjecí stanici mají elektromobily k dispozici v Olomouci u restaurace McDonald's. Řetězec rychlého občerstvení tak pokračuje v programu umísťování dobíjecích stanic u svých vybraných provozoven po celé České republice. Ve společném projektu se skupinou ČEZ vzniklo již třináct dobíjecích stanic v pěti krajích.
Kategorie: ČR, Souhrn

Americká investiční firma TPG koupila za 2,4 miliardy korun průmyslové haly českého developera Contera

St, 04/17/2019 - 08:10
Americká investiční firma TPG Capital koupila většinový podíl v portfoliu moderních skladů a výrobních hal české developerské společnosti Contera. Hodnota prodaných nemovitostí činí 2,4 miliardy korun. Obě firmy spolu již plánují společný developerský projekt v Ostravě. Další moderní průmyslové haly v Česku vzniknou u Mladé Boleslavi, kde staví developer P3, a u Teplic, kde přestaví brownfield na moderní industriální areál Panattoni Europe.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení