Syndikovat obsah Logistika
Logistika.iHNed.cz
Aktualizace: před 50 min 27 sek

Pohled z ptačí perspektivy najde každý vozík. Linde MH vylepšila svůj monitorovací systém

Pá, 02/15/2019 - 13:55
Linde Material Handling má nový modul do svého systému connect pro monitorování pohybu flotil manipulační techniky. Digitální aplikace Mapování pohybu vozíků dokáže identifikovat aktuální polohu každého stroje.
Kategorie: ČR, Souhrn

V Lovosicích developer P3 rozšíří stávající budovu. Vznikne hala o ploše 90 tisíc čtverečních metrů

Čt, 02/14/2019 - 14:46
Průmyslový park v Lovosicích se rozroste. K stávajícím 30 tisícům čtverečních metrů, které si pronajala firma FM Logistic, přistaví developerská společnost P3 dalších 60 tisíc. V českém portfoliu developera tak vznikne dosud největší hala s rozlohou 90 tisíc čtverečních metrů. Stavba by měla být hotova ještě letos.
Kategorie: ČR, Souhrn

Vedení logistiky e-shopu Alza převzali společně Michal Ondomiši a Lukáš Baudyš

St, 02/13/2019 - 12:54
Největší oddělení českého online obchodu Alza - logistiku - vedou od ledna dva lidé. Podobně má e-shop dva ředitele IT a marketingu.
Kategorie: ČR, Souhrn

Radiové vlny brzdí vozíky. Nová aplikace „Inteligentní zóna“ zvyšuje bezpečnost provozu v průmyslových halách

St, 02/13/2019 - 10:55
Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému Connect pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Aplikace „Inteligentní zóna“ využívá ultra-širokopásmovou technologii (UWB) pro zajištění větší bezpečnosti při používání manipulačních vozíků. S její pomocí jsou v halách definovány zóny pro automatické zpomalení vozíku.
Kategorie: ČR, Souhrn

Blockchain je pro dodavatelské řetězce dostupný už i v Česku. Revoluční technologie ale v logistice naráží na nejednotu

Út, 02/12/2019 - 14:54
Technologie blockchain známá z kryptoměn se začala prosazovat i v oblasti logistiky a dopravy a umožňuje zde vytvářet decentralizovaná řešení informačních systémů sloužící k bezpečnému sdílení a výměně dat. Výhody jsou mnohé a řada firem začíná tuto technologii objevovat a využívat. Dopravci, speditéři, výrobní firmy a další se už dnes mohou připojit k blockchainovým sítím i v České republice. Plnému využití však brání existence více systémů vedle sebe.
Kategorie: ČR, Souhrn

Ve skladech jezdí stále častěji vozíky s li-ion bateriemi. V plzeňské továrně díky nim ušetřili čas i prostor

Út, 02/12/2019 - 09:58
Nároky na rychlost a přesnost zásobování výrobních linek v továrnách stále rostou. Podniky proto často nasazují pro intralogistické operace techniku s lithium-iontovými bateriemi. V závodě výrobce JTEKT Automotive Czech Plzen nyní přivážejí materiál do výroby tahače Toyota vybavené li-ion technologií.
Kategorie: ČR, Souhrn

Patentovaná mobilní myčka na kamionu putuje po skladech a myje vozíky. Má vlastní čistírnu vod i ubytování pro obsluhu

Po, 02/11/2019 - 15:12
Společnost Still ČR vytvořila projekt mobilního mycího zařízení pro manipulační techniku. S myčkou v kamionu navštěvuje logistické areály a provádí čištění a mytí vozíků způsobem, který snižuje zátěž životního prostředí. Podle firmy se jedná o unikátní zařízení, které si nechala patentovat.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení