Syndikovat obsah Moderní řízení
ModerniRizeni.iHNed.cz
Aktualizace: před 47 min 45 sek

Harley oslaví výročí založení v Praze. Přijede sto tisíc lidí, říká vrcholový manažer firmy Heřmanský

So, 03/24/2018 - 11:15
Český Harley-Davidson Club Praha je nejstarší na světě, letos je mu devadesát let. Případné uvalení odvetných cel EU by prodej amerických motocyklů poškodilo, firma už čelí problémům v Turecku. Až sedmnáct procent zákazníků dnes tvoří ženy a jejich podíl neustále roste, říká vrcholový manažer firmy Martin Heřmanský.
Kategorie: ČR, Souhrn

Babišova vláda bude přednášet na Vysoké škole ekonomické. Kurz začne po Velikonocích

Pá, 03/23/2018 - 17:12
Národohospodářská fakulta chystá v měsících dubnu a květnu sérii přednášek s názvem Hospodářská politika pohledem jejich tvůrců. Studentům v nich budou přednášet členové současné vlády. Poslední vystoupí premiér v demisi Andrej Babiš.
Kategorie: ČR, Souhrn

Nymburská zinkovna AZOS, jejíž zápach obtěžoval obyvatele, musí zastavit provoz. Stavěla bez povolení

Pá, 03/23/2018 - 08:59
Několikaletý problém města Nymburk se zinkovnou a lakovnou AZOS nejspíš spěje ke konci. Obyvatelům města dlouhodobě vadil zápach z provozu. Firma se bránila s tím, že splňuje všechny předpisy. Mladoboleslavský stavební úřad teď společnosti AZOS nařídil, aby provoz ukončila. Nejde přitom o zápach, ale o nepovolené stavební úpravy, které provedla.
Kategorie: ČR, Souhrn

Dvojice inovátorů vyvinula inteligentní náramek, který zachraňuje život. Nonstop snímá tělesné funkce, dokáže rozeznat i pád nebo zavolat lékaře

Čt, 03/22/2018 - 23:00
Vypadá jako sportovní náramek. Projekt Svätopluka Blažeje však míří výš. Ve startupové soutěži získal Cenu Hospodářských novin.
Kategorie: ČR, Souhrn

Finanční poradenství se bez vzdělávání dělat nedá

Čt, 03/22/2018 - 07:00
"Nedávno mi jedna zkušená finanční poradkyně vyprávěla, jak k ní kdysi přišel pán montovat na okna žaluzie a jakmile slezl ze štaflí, nabídl jí uzavření smlouvy na penzijní připojištění. Dnes se již tato historka může vyskytnout pouze v béčkovém filmu. Finanční poradenství jako 'vedlejšák' je nepřijatelné a v budoucnu jistě i nemožné."
Kategorie: ČR, Souhrn

Karenční lhůta, test věrnosti zaměstnanců

St, 03/21/2018 - 23:00
Vláda v demisi Andreje Babiše podpořila návrh ČSSD na obnovu náhrady mzdy v prvních třech dnech nemoci. Podniky se obávají prudkého nárůstu nemocnosti, která po zavedení této tzv. karenční lhůty klesla o polovinu. Ve chvíli, kdy jsou zaměstnanci spokojeni s platem i přístupem zaměstnavatele, nemají důvod být zdraví nemocní.
Kategorie: ČR, Souhrn

Češi chtějí ekologické a férové podniky. Firemní charita je příliš nezajímá

St, 03/21/2018 - 23:00
Čeští zaměstnanci a zákazníci se stále více zajímají, jestli jsou firmy, pro které pracují a u nichž nakupují, odpovědné. Podle průzkumu CSR & Reputation Research řeší hlavně to, jak se společnosti starají o životní prostředí a zaměstnance. Studie potvrzuje trend posledních let, kdy se firmy posouvají od dobročinnosti k udržitelnému byznysu.
Kategorie: ČR, Souhrn

Gabriela Smutná novou posilou HR týmu společnosti CTP

St, 03/21/2018 - 11:05
Na pozici HR Operation Specialist do společnosti CTP nově nastoupila Gabriela Smutná. Ta se zde bude věnovat správě služby CTPersonnel a zázemí v CTParku Bor, které nabízí ubytovnu pro zaměstnance místních klientů. Do HR týmu jedničky na trhu průmyslových nemovitostí přichází z firem zaměřených na oblast automotive.
Kategorie: ČR, Souhrn

K podvodnému ovládnutí firmy stačí jeden zfalšovaný dokument a kolek

St, 03/21/2018 - 05:00
Rejstříkový soud při zápisu nových skutečností nezkoumá, zda jsou pravdivé. Na změnu jednatele stačí podat fiktivní zápis z valné hromady. Základem obrany je každodenní kontrola datové schránky a obchodního rejstříku.
Kategorie: ČR, Souhrn

Prodeje serverů rostly díky podnikům i poskytovatelům cloudu

Út, 03/20/2018 - 19:00
Podle aktualizované studie společnosti IDC Worldwide Quarterly Server Tracker vzrostl trh serverů v posledním čtvrtletí loňského roku meziročně o 26,4 %, a dosáhl tak hodnoty 20,7 miliardy dolarů. Pokud se jedná o počet prodaných kusů, zde se jednalo o růst o 10,8 % na hodnotu 2,84 milionu serverů ve 4Q 2017.
Kategorie: ČR, Souhrn

Firmy investují do pohybu svých zaměstnanců. Hyundai nabízí masáže i posilovnu, Microsoft cvičení v kanceláři

Ne, 03/18/2018 - 23:00
Stále více zaměstnanců se hýbe v pracovní době. Společnosti nabízejí protahující cvičení, plavání, volejbal nebo pilates. Sportováním lidé kompenzují náročnou práci i stres. Například automobilka Hyundai v Nošovicích nabízí zaměstnancům cvičení či masáže v novém centru za 20 milionů korun.
Kategorie: ČR, Souhrn

Z kancelářské židle k vyučování jógy. Stále více manažerů utíká před stresem ke cvičení

Ne, 03/18/2018 - 23:00
Investiční bankéř Richard Vrdlovec začal cvičit jógu, aby předcházel bolesti zad a stresu. Z každodenního rituálu se stalo jeho zaměstnání. Před více než rokem si otevřel vlastní jógové studio v pražském Karlíně.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení