Syndikovat obsah Moderní řízení
ModerniRizeni.iHNed.cz
Aktualizace: před 13 min 19 sek

Český startup CleverFarm buduje v Srbsku síť IoT

58 min 26 sek starý
Český startup, který zavádí moderní technologie do zemědělství, teď pomáhá s budováním IoT sítě v Srbsku. Navazuje tak na úspěšnou účast na největším mezinárodním veletrhu Internacional Agticultural Fair Novi Sad. Na Balkáně rozsvěcuje ve spolupráci se společností SolidusTech síť LoRa už od začátku července. Místní zemědělci tak budou moci využívat moderní technologie pro zvýšení efektivity zemědělství.
Kategorie: ČR, Souhrn

Jaroslaw Chęciński generálním ředitelem Profireal Group

1 hod 13 min starý
Novým generálním ředitelem Profireal Group se stal Jaroslaw Chęciński. Polský manažer s bohatou mezinárodní zkušeností ve vedení finanční skupiny nahrazuje Davida Choura, který se bude z pozice předsedy představenstva soustředit na asijské projekty a další rozvoj obchodu a investic Profirealu.
Kategorie: ČR, Souhrn

Potřebujeme školy pro 21. století, pro digitální věk. O levnou pracovní sílu vzdělávanou ještě postaru totiž investoři v Česku rychle ztrácejí zájem

9 hod 28 min starý
V Singapuru pochopili, že na prvním místě potřebují vzdělané učitele. A získali proto pro své pedagogické fakulty profesory z celého světa. Zaostávání státní správy v digitalizaci vede k tomu, že úřady musí zaměstnávat desetitisíce kvalifikovaných lidí. A ti chybějí v produktivní sféře. Bez sdílené ekonomiky, bez uberizace, to asi nepůjde. Mileniálové to vyžadují a nechtějí toho už tolik vlastnit. Ani auta, ani domy.
Kategorie: ČR, Souhrn

Lucie Wolfová HR manažerkou KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku

Út, 07/17/2018 - 04:55
Tým společnosti KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku v letošním roce posílila Lucie Wolfová, která byla jmenována na pozici HR manažerky. Ve své funkci se soustředí na zkvalitnění péče o zaměstnance a jejich profesionální rozvoj a zároveň na nastavení adaptačního procesu se zaměřením na pozice asistentek prodeje. Jedním z jejích hlavních plánů je také zavedení systému vzdělávání a jeho sjednocení v obou zemích.
Kategorie: ČR, Souhrn

Přestupy

Ne, 07/15/2018 - 22:00
Kategorie: ČR, Souhrn

Narozeniny

Ne, 07/15/2018 - 22:00
Kategorie: ČR, Souhrn

Peter Broster finančním ředitelem skupiny AutoBinck pro Českou a Slovenskou republiku

Pá, 07/13/2018 - 09:50
S účinností od 27. června 2018 zastává nově pozici Finančního ředitele skupiny AutoBinck pro Českou a Slovenskou republiku Peter Broster.
Kategorie: ČR, Souhrn

Úvodník

Vítejte na stránkách pro svolávání valných hromad akciových společností. Pro firmy, které chtějí splnit informační povinnost v souladu se zákonem i po 1.1.2014. Pro akcionáře, kteří při efektivním výkonu svých práv dokáží ocenit přínos moderních technologií.

Potřebujete oznámení zveřejnit co nejdříve? Nemáte čas vyplňovat formulář?
Potřebujete upravit údaje v textu před jeho zveřejněním? Od roku 2001 poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, které umožňují rychlé a jednoduché splnění informační povinnosti firem.

Zveřejnit pozvánku na valnou hromadu stojí 5000,- Kč bez DPH, všechny ostatní typy firemních oznámení stojí 1000,- Kč bez DPH. Autorizace zveřejnění je vystavena spolu s dokladem o platbě.

V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám pěkný den

PhDr. Jana Lešikarová
šéfredaktorka

adresa redakce :
VALNEHROMADY.CZ
Dlouhá 325, P.O.Box 13,
390 01 Tábor

tel: +420 381 210 393,
fax +420 381 210 440,
mail:oznameni@valnehromady.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení